Дніпро займає значне місце за кількістю IT фахівців в Україні.  На сьогодні в місті функціонує понад 370 ІТ -компаній, які залучили до своєї діяльності понад 16 000 працівників, і цей показник постійно збільшується. Очікується, що до 2025 року кількість IT спеціалістів збільшиться вдвоє. Все це говорить про те, що IT має величезний потенціал, що є значний попиті на IT спеціалістів, хороших можливостях в працевлаштуванні.

Успішне функціонування ІТ ринку дало поштовх розвитку і впровадженню різноманітних інноваційних проектів. У тому числі і у сфері освіті.

Бізнес-діяльність компаній на глобальному світовому ринку з одного боку і гостра затребуваність професіоналів різноманітних IT-кваліфікацій з іншого, висувають до освітянських проектів вимоги гнучкості, актуалізації, мобільності і прозорості. Розуміння цих вимог і можливість їх задоволення стали основними чинниками в процесі створення в Дніпрі IT-університету  “IT STEP University”.

Розуміючи важливість якісної освіти, як в контексті окремої людини, так і в контексті розвитку держави, університет виник в результаті еволюційного розвитку Комп’ютерної Академії IT STEP. У грудні 2018-го року Академія отримала ліцензію від Міністерства освіти, відтак IT STEP стає вищим навчальним закладом ІТ-спрямування.

 

Комп’ютерна Академія IT STEP


Міжнародний навчальний заклад, який спеціалізується на ІТ-освіті. В Академії є три ключові напрямки навчання: розробка програмного забезпечення, мережі та кібербезпека, комп’ютерна графіка та дизайн. Також є окремий підрозділ – це Мала Комп’ютерна Академія, де навчаються діти від 8 до 15 років.

Географія.

На сьогоднішній день працює 72 філії Комп’ютерної Академії IT STEP в 20 країнах світу на 4 континентах (Європа, Азія, Південна та Північна Америка).

IT STEP University є авторизованим центром компаній Microsoft, Cisco, завдяки чому студенти університету протягом навчання можуть отримати міжнародні сертифікати від світових лідерів індустрії.