IT Dnipro Community —  відкрита спільнота ІТ-компаній Дніпра.

IT Dnipro Community працює в цілях проведення системних змін у бізнес-середовищі Дніпровського регіону, створення сприятливих умов для роботи і розвитку IT-фахівців та підвищення якості профільної освіти.


EDUCATIONAL GRANT — це новий проект “Освіта для життя”.

EDUCATIONAL GRANT – це грант на навчання і унікальна можливість для представників єврейського народу і осіб, що мають єврейське коріння здобути освіту і професійний розвиток, реалізувати себе в житті, знайти високооплачувану роботу, побудувати кар’єру і не тільки!


Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні і з того часу виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні.

Європейська Бізнес Асоціація працює для того, аби дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.


Sitecore — міжнародна компанія, яка розробляє власну платформу управління клієнтським досвідом – Sitecore Experience Cloud.

Український офіс Sitecore (м. Дніпро) – найбільший технічний офіс компанії, де відбувається повний цикл розробки власного продукту: задум, створення і допомога у впровадженні. Тим самим, Sitecore надає реальну можливість розвитку і новачкам в сфері, і досвідченим фахівцям.


“Асоціація Ноосфера” — це некомерційна громадська організація, створена задля науково-дослідних та освітніх цілей.

Місія “Ноосфери” – стимулювати відкриття, використання та поширення наукових знань, а також пожвавити інтерес громади та бізнесу до науки. “Ноосфера” об’єднує науковців, дослідників, підприємців та волонтерів для того, щоб впроваджувати науку та технології у глобальне бізнес середовище.


“Chatbots.Studio” — найкраща компанія по розробці ботів за версією Clutch та партнерів Visa. Компанія, яка перевтілює ботів у друзів людини.

Chatbots.Studio розробляє високоякісні діалогові платформи для автоматизації спілкування і створення персоналізованої взаємодії з клієнтами у будь-яких масштабах у месенджерах та на вашому сайті.