Запрошуємо випускників 9-10 класів, учнів 11 класів та їх батьків 11 липня о 10:00 на День відкритих дверей Дніпровського технологічного університету ШАГ!

Хочете дізнатися більше про вищу IT-освіту і сучасному університеті, який втілює новий формат навчання? Викладачі-практики, проектний підхід, робота в команді, співпраця з IT-компаніями, HR-ментори – ці та інші особливості відрізняють Дніпровський технологічний університет ШАГ від інших вищих навчальних закладів, а його студенти стають новаторами власного розвитку.

Для кого це буде цікаво?

– для учнів 11-х класів, які вже шукають майбутній університет для вступу і хочуть дізнатися переваги навчання в Дніпровському технологічному університеті ШАГ;

– для випускників 9-10-х класів, які хотіли б почати свій шлях до вищої IT-освіти – ви дізнаєтеся про програму довузівської підготовки, яка допомагає визначитися з майбутньою професією і розвиває практичні навички в IT.

На Дні відкритих дверей ви дізнаєтеся:

– про реалізацію сучасної IT-освіти в Дніпровському технологічному університеті ШАГ

– можливості і переваги, які отримують студенти вже на першому курсі навчання

– презентація програм навчання за напрямками

– презентація доуніверситетської підготовки для випускників 9-10 класів

– переваги навчання на програмі довузівської підготовки

А також на вас чекає спілкування з ректором університету, кандидатом технічних наук Шапталою Максимом Валентиновичем, який розіграє корпоративний подарунок від Університету ШАГ!

 

День відкритих дверей Університету ШАГ відбудеться за адресою: пр-т Дмитра Яворницького, 101, 4-й поверх, конференц-зал.

 

Реєструйтеся прямо зараз на участь у Дні відкритих дверей за формою нижче або по телефону (098) 909-88-08!

 

ВАЖЛИВО!

Ми турбуємось про безпеку вашого здоров’я, тому ви можете самостійно обрати, в якому форматі відвідати захід – офлайн чи онлайн!

Для перегляду Дня відкритих дверей в онлайн-режимі вам буде надіслане посилання на трансляцію за 1 годину до початку заходу на вказану при реєстрації електронну пошту.